Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy, cvičák, setkání ČSP

Tak a je tu můj kalev3.jpgndář akcí. Není nikterak přeplněný, protože tam nepíšu všechny naše časté vycházky a procházky a výšlapy na kolech s mými dvounožci okolím Berounky a výlety se ségrou Citou a psími kamarády.

 

Na první výstavě jsme byli všichni celkem nervozní, ale šla jsem moc hezky a tak mi pan rozhodčí dal pěknou známku V3. Při druhé už nás bylo v kruhu hodně a tak to bylo těžší, ale zase jsem se držela moc statečně a s krásným výsledkem V4 jsme šťastně jeli domů.

 

5/2012

Přijela za námi moje ségra Cita

8/2012

Setkání strakáčů Věšín u Příbrami i s mámou Bárou a tátou Baronem

8-11/2012

Cvičák  Davle

2/2013

Psí vycházka Hostivařská přehrada

7/2013

Návštěva u City

9/2013

Setkání strakáčů Svojanov

9/2013

Výstava a bonitace Mladá Boleslav

12/2013

Výlet za Citou

6/2014

Strakatá vycházka Brdy

6/2014

Vyšetření DKK a PLK a luxace češky

7/2014

Švédsko na rybách s mými dvounožci

8/2014

Uchovnění

9/2014

Setkání strakáčů Věšín u Příbrami, a taky s mamkou Bárou

10/2014

FOCENÍ  psí kalendář

12/2014

Přijela za mnou mamka Bára se svými dvounožci

12/2014

Výlet do Děčína za ženichem Neptunem Červený Muškát - krytí

1/2015

Máme potvrzena štěňátka

v8.jpg

 

Na cvičáku jsme zjistili, že nejtěžší pro mě a pro moji paničku je být trpělivá a chvíli poset, případně poležet či postát. Jinak jsem rozený talent na všechny povely a strašně mě baví poslouchat a dostávat příkazy. Nejhůř se mi plní ten základní a to je přivolání, když zrovna kolem vás prosviští srna a nebo zajíc a nebo pěknej pes.

Na všech těch akcích – výstavách,  setkáních a procházkách  je samozřejmě nejlepší, že tam vidím jak jiní a krásní jsou všichni moji příbuzní a můžem si pořádně zablbnout, něco se naučit a dozvědět. Fotky z našich akcí jsou na Výstavy, cvičák . . 

To na rentgenu taková legrace nebyla. To vám mi něco píchli a já jsem úplně zgumovatěla, tak si se mnou mohli otáčet jak chtěli, ale stejně mám všechny výsledky úplně nejlepší, to proto, že tak ráda a hezky plavu, běhám a skáču.

Po hárání a druhém roce jsem docela vyladěná a tak už nevymýšlím hlouposti, ale dokážu klidně pohlídat a pást slepičky a při procházce se pěkně hlásím, kde jsem.

Povely: ke mně, k noze, u nohy, sedni, lehni, stůj, čekej, vpravo, chodník, místo, miska, spinkej, lezu, sudy, okolo, okolo a dovnitř, kontra, cik-cak, hop, hotovo, tunel, lavička, volno, ahoj- druhou, ven, nesmíš a vezmi, moje, nošení vejce............úplnej koncert.