Jdi na obsah Jdi na menu
 


U ženicha Neptuna

u2.jpgNež jsme se rozjeli do Děčína za Neptunem Červený muškát (pro přátele Ferdou) předcházelo tomu samozřejmě veliké vybírání ženichů a konzultace u moc báječné poradkyně chovu paní Zdeňky Vaňourkové, kterou známe ze strakatých akcí. Jestli je to možné, tak je asi na všech, protože psi jí určitě hodně baví, miluje je a taky tomu všemu hodně rozumí.

Vybrat toho pravého pro založení rodiny není vůbec snadné, to my děvčata dobře víme, u nás je třeba dobře prověřit jak se k sobě hodíme. Myslím, že se to nakonec moc povedlo, no řekněte, že nám to s Neptunem-Ferdou sluší. Vybavit potřebné papíry, smlouvy, dokumenty a pak už jen vyčkávat a těšit se...

A je to.....začala jsem hárat a překazila tak dvounožcům plánované jarní prázdniny na horách. Čekáme na ten nejlepší den D, kdy se vyrazí za ženichem, s tím nám pomůže paní veterinářka.

Sympatie okamžité, jen Neptun je trochu moc hrr, a já chtěla spíš blbnout, takže jsme si námluvy zopakovali ještě jednou. Že má Neptun prima rodinu a bydlení v domku pod skálou, takže bylo i trochu romantiky, uvádím, aby bylo jasné, že ke stvoření štěňátek, je potřeba taky a hlavně psí láska.

Fotky z naší svatby na U ženicha.

Potom jsme už pěkně doma v teple čekali na vyšetření u paní veterinářky – SONO a to málem paničku rozbrečelo, když jsme s mým nejmenším dvounožcem uviděli na obrazovce 5,6,7 (asi) ťukajících srdíček a šedých hýbajících se štěňátek.

Bavíme se teď tím, že chystáme můj pelech a kotec, kde mně a mým dětem bude bezpečno, teplo a dobře. Tak se trochu stěhovalo. Taky mi nechutná a chutná jíst, docela lenoším a vyvaluju se a už občas i zježím hřbet na nějakého opovážlivce, co by se mnou chtěl lumpačit. Kdepak, já si teď musím dávat pozor na ty malé, co mám v bříšku a nechávám se hýčkat od těch mých doma. Kocouři mi tedy docela závidí...., ale u krbu se rozvalujeme všichni tři.

 

Tak buďme pěkně trpěliví a já všem, kteří o mě a moje strakáčky mají zájem už teď děkuju. To psí duši potěší, když je o ni zájem, stejně jako lidskou, ne-li víc.