Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deníček štěňátka - Damián

 

13.3.

 

 

Ahoj,tak dnes jsem dostal nové granule a nemůžu se od nich odtrhnout.

Všechny zdraví Damián se svou dvounohou smečkou

PS: fotka nešla otočit

 

13.3.2016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.2. 

Všechno nejlepší k narozeninám přeje

Damián

 

dort.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leden,únor 2016

Ahoj,všechny zdravím.Silvestra jsem přečkal na výbornou,rachejtle mi byly fousek,spal jsem jako dřevo.Zrovna dnes (9.1.2016) jsem dal několikakilometrovou tůru a dvounožce jsem pěkně uštval.Jinak se mám moc dobře,vážím 17 kilo a výšku si držím.Pomalu přecházím na dospělácké granule.A úspěch nakonec: V lese přiběhnu na zavolání, i když vídím jiného psa.(Zatím jsem totiž za ním vždy utekl,pán-nepán). Pac Damián :-D

 

 

 

014.jpg  009.jpg

 

 


005.jpg

011.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

říjen,listopad

Začal školní rok, od září čůrám po klukovsku,jsem už velký chlap.Dnes (19.10.2015) jsem byl u Veta na odčervení, vážím 16,8 kg a mám 52 cm v kohoutku.Zdravím mamču i ostatní sourozence,Damián z Kladna.

 

 

 

 

 

červenec a srpen 

Prázdniny a celé léto jsem si náramně užil.Byl jsem i na Berounce a plaval jako velký pes docela sám ve velké řece.Bylo tam spousta zajímavých věcí,jako divoké kachny.Nejvíce se mi ovšem líbily zdechlé ryby, které nádherně zapáchaly.Našel jsem dokonce i téměř vysušenou ježčí kůži, kterou jsem si hrdě přinesl až do chaty.Dvounožcům se to vůbec nelíbilo - opravdu nechápu proč,taková voňavá lahůdka.

005.jpg

  002.jpg

 

 

 

006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.8.

Ahoj,

zdravím zase z Kladna a všem nám přeji vše nejlepší k půlročním narozeninám.

Vážím už 14 kg a měřím  44 cm v kohoutku.Zkrátka jsem už kus psa.Teď momentálně mám spoustu práce s novou kostí.

Pac,Damián

 

 

002.jpg

 004.jpg

 

 

 

006.jpg

  007.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.7.

Panička se vrátila s maminkou po týdnu z dovolené - a to bylo vítání.Samou radostí jsem si trochu cinknul,ale opravdu výjimečně.

046.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

12.7.

Slavíme 5. měsíc.Mám hodně nových zubů.Vážím 12,5kg.

dort.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.6.

Dnes přidávám fotky.Mám již 5 nových zubů a vážím 10,7 kg.

006.jpg

009.jpg

 

 

011.jpg

007.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.6.

Ahoj, zdravím  z Kladna mamču Celestýnu i ostatní sourozence.Dnes jsou nám právě čtyři měsíce a i u mě je spousta novinek.Začal jsem chodit na opravdovský cvičák (žádná školka pro štěňata).Mám svého cvičitele Filipa.Moc jsem se mu líbil,ale také říkal, že jsem divočák a bude se mnou spousta práce.Mám čtyři úplně nové zuby (kam se poděly ty staré, to vážně nevím).A abych nezapomněl - mám už 10 kg a poprvé jsem docela sám zalezl do boudy a spal tam celý den - no vážně, nikdo mě nenutil a nestrkal dovnitř. Mějte se všichni moc hezky a brzy se zase ozvu.Damián

 

 

 

26.5.

 

Dnes jsem šel na špacír kolem Veta,byla tam Vetka a moc jsem se jí líbil.Skočil jsem u nich na váhu a nevěřil jsem svým očím-8,5kg.!!!!! Ale Vetka povídala,že jsem moc pěkný pes,dlouhé nohy,silné klouby.Tak nevím,pán má strach,aby ze mě nakonec nebyl vlkodav.  :-)

013.jpg

  002.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

19.5.

Ahoj,zdravím z Kladna.

Mám se moc dobře.Už jsem se zlepšil i ve spaní,protože se vzbudím jenom jednou za noc.

Dnes jsem dostal novou boudu,moc se mi líbí.A abych nezapomněl,včera mě vážili a mám už 7kg.

Damián

001.jpg

002.jpg

 

 

003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.5.

Dnes jsou štěňatům tři měsíce.VELIKÁ gratulace.

dort.png

 

 

 

 

 

 

 

 

10.5.

Dnes veliká procházka,moc jsem si to užil.Dobře už zvládám jízdu v autě.Zítra očkování číslo 3,tak snad z toho zase nebudu unavený.

008.jpg

  007.jpg

 

 

 

 

 

 

 

8.5.

Návštěva u kamarádů mých dvounožců.Moc se mi tam líbilo,hlavně bazén,do kterého jsem hned skočil.A tak jsem zjistil,že umím plavat.

010.jpg

 

 

  

 

 

 

 

 

 

7.5. 

Další lekce ve školce pro štěňata,běhám tam jako blázen,ale vůbec ve školce neposlouchám.Nemám na to čas.K večeři jsem dostal další odčervovací tabletu.

007.jpg

 damian-dopoledni-siesta.jpg

 

 

 

 

 

 

2.5.

ahoj,posílám pozdravy  z Kladna.Mám se dobře a přibírám(mám už 6 kg).Mám nový obojek a kšíry.Ve čtvrtek další štěněčí školka.Moc se mi tam líbí.Také už umím dávat pac. Spaní zatím nic moc,ale snad se to zlepší.Příští týden dostanu novou boudu a začnu si na ni postupně zvykat,abych v ní mohl být i přes noc.Za čas se zase ozvu.Zdravím všechny.

Damián

011.jpg

007.jpg

 

 

 

 

009.jpg

 005.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.4.

Učím se stále nové věci,už umím i povel lehni.Dnes jsem byl na druhé hodině ve školce,dováděl jsem s novou kámoškou(Australská ovčačka Tofi).Asi jsem to trochu přehnal,protože mě kousla do ucho,až mi tekla krev.Příště nesmím být takový divoch.K večeři jsem dostal odčervovací tabletu (zabalenou v šunce).Abych nezapomněl dnes mě také vážili,mám 5,2 kg.  Damián

018.jpg

 004.jpg

 

 

 

 

 

 

 

21.4.

Celý den lítám po zahradě,hrabu tak až mám čumák celý od hlíny,trénuji chůzi na vodítku,dobře jím (granulky s konzervou),zlepšuji se čím dál tím víc ve spaní a už umím kromě povelu sedni i fuj a trénuji i povel místo.Když jsme přišli z odpolední procházky,byl jsem  tak špinavý,že jsem se musel poprvé osprchovat.   :-)

 

014.jpg002.jpg

 

 

016.jpg

023.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.4.

Dneska jsem dostal nový pelíšek a moc dobře se mi na něm leží.

029.jpg

027.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.den doma(18.4.)

Dneska se na mě přišli podívat příbuzní,moc jsem se jim líbil.Dostal jsem spoustu dárků(psí piškoty,hračky, ....).Měl jsem také poprvé psí konzervu s granulkami a vylízal jsem i misku,byla to náramná bašta.Najedl jsem se tak,až mi viselo břicho na zem.Jo,a po tom čtvrtečním očkování nejsem pořád ještě úplně fit.Stačí,abych chvilku řádil, a pak hodinu spím jako dudek.Damián

002.jpg 009.jpg

 

 

001.jpg

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

7.den doma (17.4.)

Včera jsem byl ve štěněčí školce a na veterině.Školka je bezva,mám nové kamarády (zlatá retrívřice Vanilka,krátkosrstá kolie Jumpik a jorkšír Čiko).Pak mě prohlédla VETka. Řekla, že jsem hezký pes a za odměnu mi dala včelku.Byl jsem po ní celý ospalý a unavený.Jo a ještě mě zvážili,mám 4,5 kg.A už docela umím povel sedni.

003.jpg

015.jpg

 

 

008.jpg011.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.den doma (15.4)

Začínám trénovat chůzi na vodítku,dobře jím (sním tak  tři jídla denně),a už se v noci moc nebudím (max.1) Zítra jdeme k veterináři a každý čtvrtek budu chodit do psí školky tak jsem zvědavý, jak to tam všechno bude. Damián

075.jpg 077.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.den doma (11.4.)

Už si začínám zvykat na nový domov,zatím moc nežeru a spaní mi taky moc nejde,za noc se vzbudím tak 5x.

079.jpg

  076.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.den doma  (10.4.) 

007.jpg

 

 

 

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

Vybavení,pelíšek a krmení :

Panička  má koupené krmení, základní výbavičku a připravený pelíšek.Mám už prý i objednanou boudu.Jsem také zvědavý,kterou hračku zničím jako první.    Ahoj Damián. 

 

 

 

006.jpg  009.jpg

 

 

 

 

 

 

Nová Rodina: 10.4. se budu stěhovat do Kladna už se na mě moc těší.

                                  
nejlepsi-fotka.png    tuleni.jpg

 

  

 

 

 

 

 

Od začátku:

 

Ahoj jmenuji se Damián Barunidlo,narodil jsem se 12.2.2015 jako 4.štěně. Mám ještě 1 bráchu a 6 sester.Po narození jsem vážil 280g.