Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moji dvounožci 5 Studených

Tak a nastal den mých osmi týdnů, všechno očkování, čipování, odčervení a věk batolecí ukončen a hurá vstříc novému. Že jsem Celestýna Barunidlo a právě se vezu z Příbrami do Radotína ve velikém autě, kde sedí 5 dvounožců, je jasné. Prý mám po cestě spát, ale mně se vůbec nechce. Myslím taky na ségru Citu, která jede do Zahořan taky s moc prima dvounožci a prý se uvidíme – no, to se uvidíme a vy se můžete na fotky z některých našich výletů klidně podívat v Radostech života. Mám taky slíbenou mámu Báru, kdyby mi bylo smutno.

Doma na mě čeká domeček, zahrada, dva kocom1.jpguři – Mates a Cipísek, 2 králíci – Bětka a Bertík a taky 8 slepiček. No nazdar. Mám tu ale dvě bezva psí boudy. Na dvoře, abych byla hlídací a druhou v kotci na zahradě, abych byla kamarád. Kousek od domečku les, řeka, pole a louky a noví psí kamarádi.

Já se tedy vůbec nenudím, protože se musím se všemi skamarádit, s kocoury to jde nejlíp, a taky se učím kde bydlím, jak se chodí ven a že musím dávat pozor na auta. Takže už je mě kus, jsem zdravá a kamarádím se všemi a když nejím a nespím, tak si pořád vymýšlím, co bych tak vymyslela za zábavu. Miluju vodu – řeku i potok co tu máme a líbí se mi, když dvounožci nechodí, ale jedou se mnou na kole. To běžím a běhání je bezva. Taky honění s psími kamarády – a že jich mám – však se podívejte do fotek Radostí života.

Že vymýšlím a umím i to, jak se otevřou dveře, podleze nebo přeskočí plot, abych byla užitečná a pomohla třeba sousedům a že taky vím, kdy přijde panička z práce a zase pěkně způsobně hlídám domek, to je na delší povídání. Takže k domečku přibyl ohradník a taky pro mě výcvikový obojek, to abych pořád v lese nepoletovala za zajícem a srnkami. Přes prázdniny je to bezva, protože jsme pohromadě celá rodina a panička mě učí poslouchat a páníček mě učí spoustu povedených kousků. Víc si přečtěte na Výstavy, cvičák, setkání ČSP.

Rostu jako z vody.