Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem se narodila

O tom, jak jsem se 25.2.2012 v Příbrami narodila, by nejvíc mohli vyprávět maminka Bára Barunidlo a její dva báječní dvounožci Ivanka a Jirka.

Každopádně nás bylo 7 krásně strakatých ocásků a mamince i dvounožcům dalo docela zabrat, nás pěkně postavit na všechny 4 vlastní nohy. ja--19-.jpgBylo u toho hodně radosti, obzvlášť, když od třetího týdne k nám začali přijíždět na návštěvu budoucí lidičkové, co jsme se k nim měli stěhovat. Ti moji hezky voněli, bylo jich pět – dva velcí a tři malí a tak jsem se docela těšila na divočiny, které spolu budeme vyvádět...no to si dál počtete v kapitolce „Moji dvounožci.

 

Celestýnku jsme vybírali a čekali na ni dva roky. Tedy rok jsme si ujasňovali jakého-že psa a kdy, a ten druhý, už netrpělivě sledovali vše o Českéhém strakatém psu a těšili se na její narození. Díky za to, že jsme mohli už od 3 týdne jezdit na návštěvu do Příbrami, kde jsme se stávali součástí nejen té naší nové smečky s Celestýnou, ale i té větší strakaté a psí díky milému přijetí Jirky a Ivanky a jejich Báry.

S tátou Baronem jsem se viděla jako 2 měsíční štěně, no tedy, my štěndy ho moc nezajímali, ale k mamince se choval moc hezky. Pak jsme se viděli, když mi bylo už 7 měsíců na setkání strakáčů... ale to vám povím zas v jiné kapitole – Výstavy, cvičák, uchovnění, setkání ČSP.

Každopádně oba rodiče jsou zdraví fešáci a já tedy nevím, komu jsem tou krásou a zdravím víc podobná.